Firemní finance

 • Cílem našeho poradenství pro korporátní klienty je optimalizace nákladů spojených s finančními produkty a zefektivnění cash flow firmy.

  K tomu dochází mimo jiné nejen správnou skladbou finančních produktů, kterých firma využívá, ale také díky správnému výběru a nastavení produktů, což je ve většině případů ten nejdůležitější faktor.

  Poradci Orego finance pomáhají našim klientům (živnostníků, firmám) s řešením otázek jak správně pojistit firemní majetek, jak pojistit odpovědnost z provozní činnosti, jak pojistit klíčové osoby ve firmě nebo flotilu vozidel.

  Doporučujeme vhodné podnikatelské účty nebo kam uložit a jak hospodařit s volnými firemními penězi, které mohou být pro podnikatele jak rezervou, tak prostředky na investice v dalších letech. V případě, že peníze nezbývají a je třeba si je půjčit - operativně nebo jako investici do dlouhodobého majetku, zastupujeme naše klienty při jednání s bankami a vyjednáváme podmínky podnikatelských úvěrů, pomocí kterých firma financuje své aktuální potřeby.

  Velmi efektivní a nenáročný způsob jak snížit náklady firmy jsou také příspěvky zaměstnavatele do penzijního spoření nebo životních pojistek zaměstnanců. I v této oblasti jsme partnery pro naše klienty. Na základě velikosti firmy, výše příspěvku a preferencí zaměstnavatele zařídíme výběrové řízení mezi jednotlivými pojišťovnami/fondy, které vytvoří nabídku na míru, ze kterých již není složité vybrat pro firmu tu nejvýhodnější. Celá realizace probíhá přirozeně pod naším dohledem.


 • Tak jako při poradenství v rámci osobních financích je naší ambicí spolupracovat s klienty dlouhodobě.

  Jen díky takové spolupráci jsme našim klientům schopni garantovat správnost nastavení jejich portfolia firemních smluv v čase, i přesto že se nabídka finančních institucí neustále mění, stejně tak jako potřeby firmy a její aktuální situace. Pravidelnými servisními schůzkami se snažíme na tyto změny reagovat a zajistit tak maximální efektivitu vynaložených prostředků do finančních produktů.

  Jsme si také vědomi časové náročnosti podnikání a proto se snažíme o flexibilní přístup, komunikaci pomocí moderních technologií a přímočaré jednání. Naprostou samozřejmostí je naše odpovědnost za vykonanou práci, jejíž bezchybností se snažíme deklarovat naši zkušenost, svědomitý přístup a profesionální jednání.

Kontakt

+420 777 678 440
e-mail: info@oregofinance.cz

Sídlo společnosti:
Pod Habrovou 490/8
152 00 Praha 5

Pobočka Jindřichův Hradec:
budova Komerční banky, 1. patro
Klášterská 140
377 01 Jindřichův Hradec

Pobočka České Budějovice:
Šumavská 26
370 01 České Budějovice

Pobočka Tábor:
9. května 640
390 02 Tábor