Podporujeme

Svými aktivitami a příspěvky se snažíme podpořit na cestě k úspěchu nadané mladé sportovce z Cykloklubu RBB Invest Jindřichův Hradec a TJ Slovan Jindřichův Hradec – florbalový oddíl.

Cykloklub RBB Invest Jindřichův Hradec

Cyklosport Hájek

Cyklistický klub CK RBB Invest. byl založen v květnu 1994, tehdy ještě jako občanské sdružení pod názvem UNIIS Ekoizolace Istex. Trio zakladatelů – Jan Hájem ml., Jan Hájek st. a Václav Kročák – vytváří klub, jehož hlavní myšlenkou je vychovávat mladé a nadějné cyklisty. Postupem doby cyklistický tým nasbíral četné vítězné trofeje a ocenění. Činností klubu však nebylo jen se účastnit různých závodů, ale také samotná soutěžní klání pořádat. Za zmínku stojí nejen etapové závody mládeže konané v okolí Jindřichova Hradce, ale především závody českého poháru v silniční cyklistice, které klub každoročně pořádal. Díky těmto závodům zavítalo na Jindřichohradecko mnoho známých i neznámých cyklistů. V roce 2001 získává klub nového sponzora a dochází k jeho přejmenování na CK Jitka. I pod tímto názvem se jezdci klubu umísťují na stupních vítězů. Zlomových rokem se stal rok 2007, kdy klub dostává stávající název CK RBB Invest, a.s. a současně se uchází u Českého svazu cyklistiky o pořádání Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice. Žádost je schválena a klub v roce 2008 úspěšně zhostil pořádání této velké a organizačně náročné akce v Jindřichově Hradci a jeho okolí. Rok 2009 je pomalu u konce a privátní stáj CK RBB Invest se svou činností i nadále úspěšně pokračuje a stále vychovává nové, mladé a nadějné závodníky. V tomto roce se klub přeorientoval a upřel snahu na pořádání závodů horských kol. Výsledkem je seriál 5 závodů na Jindřichohradecku pro širokou věřejnost a neregistrované jezdce pod názvem Cyklosport Hájek liga 2009. Která bude mít pokračování i v roce 2010.

Cykloklub RBB Invest
Cykloklub RBB Invest
Cykloklub RBB Invest

Orego Finance je partnerem:

Světového poháru v silniční cyklistice Okolo jižních Čech


Ve dnech 6. – 9. září 2012 se na jihu Čech uskutečnil zatím jeden z největších cyklistických závodů – mezinárodní etapový závod mužů, který je součástí evropského poháru UCI ET 2012. Jednalo se bezpochyby o velkolepou akci, která byla vyvrcholením snahy předsedy CK RBB Invest, a.s., pana Jana Hájka a kolektivu, o organizaci závodu mezinárodního formátu. Atraktivita závodu byla mimo jiné dána samotnými trasami jednotlivých etapami, které vedly závodníky den co den jiným významným jihočeským městem.

Cykloklub RBB Invest
Cykloklub RBB Invest
Cykloklub RBB Invest
Cykloklub RBB Invest
Cykloklub RBB Invest
Cykloklub RBB Invest

Úplný začátek závodu byl v Českých Budějovicích a finish jak jinak než v Jindřichově Hradci. Záštitu nad celým závodem přejal jihočeský hejtman, pan Jiří Zimola. Orego finance, s.r.o. jako dlouholetý partner cykloklubu RBB Invest, a.s. podpořilo akci taktéž a mimo jiné celý závod pojišťovalo. www.okolojiznichcech.cz

Jihočeský hejtman Jiří Zimola o závodu napsal:
„Mezinárodní cyklistický etapový závod mužů, který je zařazen do seriálu evropského poháru – UCI, je jednou z nejvýznamnějších sportovních akcí u nás na jihu Čech a je již na stejné úrovni jako známá Czech Cycling Tour. Jsem tomu ů coby sportovec tělem i duší – opravdu velmi rád. Je sice pravda, že mi v poslední době pracovní povinnosti neumožňují tolik aktivního sportovního vyiží, ale o to více se těším z každé takové akce v našem regionu. A mezinárodní cyklistický etapový závod muží si jistě nenchám ujít. Vždyť účast dvaceti mužstev z celé Evropy včetně tří českých mužstev – to už je velkolepá sportovní akce. “

Kontakt

+420 777 678 440
e-mail: info@oregofinance.cz

Sídlo společnosti:
Pod Habrovou 490/8
152 00 Praha 5

Pobočka Jindřichův Hradec:
budova Komerční banky, 1. patro
Klášterská 140
377 01 Jindřichův Hradec

Pobočka České Budějovice:
Šumavská 26
370 01 České Budějovice

Pobočka Tábor:
9. května 640
390 02 Tábor