Orego reality

Jelikož jsme za dobu našeho působení ve finančních službách měli nesčetněkrát možnost financovat bydlení našich klientů, začali jsme samovolně pronikat a stále více rozumět problematice obchodu s nemovitostmi.
www.oregoreality.cz


www.oregoreality.cz

Z pozice finančních poradců jsme za klienty neustále jednali s realitními makléři/kancelářemi, které jim zprostředkovávali prodej/nákup nemovitosti, zastupovali jsme je při jednání s katastry nemovitostí nebo poskytovali právní podporu. Automaticky jsme tak měli možnost poznat úplně jiný obor, který je však s tím naším, s financemi, velice úzce spjat. Zároveň jsme si začali všímat nedostatků a chyb, kterých se realitní kanceláře při jednání s klienty dopouštějí, a tak jsme se rozhodli do oboru realit vstoupit také a zužitkovat tak své mnohaleté zkušenosti.

Smyslem založení vlastní realitní kanceláře je funkční propojení realitních a finančních služeb tak, aby klient nemusel řešit financování svého bydlení separovaně od jeho samotné koupě, ale naopak, aby v jedné firmě našel veškeré zázemí, které při pořizování své nemovitosti může potřebovat. Vzájemná a úzká spolupráce realitního makléře, finančního poradce a klienta se ukazuje jako velmi efektivní - naši pracovníci mají úplný přehled o procesu koupě/prodeje nemovitosti a jsou garanty jeho správnosti. Snažíme se tak našim klientům poskytnout nejen očekávaný nadstandard, ale také jim ušetřit čas a energii, kterou musí věnovat koupi či prodeji své nemovitosti.

Kontakt

+420 777 678 440
e-mail: info@oregofinance.cz

Sídlo společnosti:
Pod Habrovou 490/8
152 00 Praha 5

Pobočka Jindřichův Hradec:
budova Komerční banky, 1. patro
Klášterská 140
377 01 Jindřichův Hradec

Pobočka České Budějovice:
Šumavská 26
370 01 České Budějovice

Pobočka Tábor:
9. května 640
390 02 Tábor